navigate_next
navigate_next
Amazone

Kategorijos

Kategorijos

Latest Products

Latest Products

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Amazone

Założona w 1883 roku przez przemysłowca Heinricha Dreyera. Z długą i bogatą tradycją, przedsiębiorstwo to specjalizuje się w produkcji różnorodnych maszyn rolniczych. W roku 2009 nastąpiła rozległa rozbudowa centralnego magazynu w Hasbergen-Gaste, co zaowocowało podwojeniem zdolności dostaw części zamiennych dla klientów. Rok później, firma oddała do użytku nowoczesną halę badawczą, pełniącą obecnie funkcję poligonu testowego dla innowacyjnych rozsiewaczy nawozów.

Amazonen-Werke to przede wszystkim specjaliści w produkcji maszyn do uprawy gleby, różnego rodzaju siewników, rozsiewaczy nawozów oraz opryskiwaczy do pól. Co więcej, jako pionier branży, firma ta wytwarza także rewolucyjne maszyny do pielęgnacji parków, terenów zielonych oraz sprzęt niezbędny do prac zimowych. W ramach inicjatywy o nazwie "Koncepcja Active", Amazonen-Werke angażuje się w różnorodne projekty i badania z zakresu nowoczesnych metod uprawy roślin.

Firma cieszy się zasłużoną renomą nie tylko w Niemczech, lecz na całym świecie. Jej klientelę stanowią zarówno indywidualni rolnicy, świadczący usługi firmom sektora rolniczego, jak i przedsiębiorstwa komunalne. Dzięki swojemu nieustannemu dążeniu do innowacji i doskonalenia, Amazonen-Werke stała się nieodłącznym partnerem w osiąganiu sukcesów w rolnictwie i pielęgnacji terenów zielonych.

Prekių nėra

Sekite naujienas! Čia bus pateikiama daugiau prekių, kai tik jos bus pridėtos.